Back to top
OgłoszeniaOpublikowano
Na siedzibę poszukujemy lokalu typu biurowego

Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka

poszukuje na siedzibę lokalu typu biurowego o pow. od 200 do 300 m2 w Warszawie.

Forma:

1, Wynajem

Preferencje:

1. dobrze zlokalizowany pod względem komunikacyjnym, położony blisko stacji metra;

2. parter lub pierwsze piętro;

3. kupno lub wynajem;

4. tylko umowa długoterminowa;

5. lokal w dobrym stanie technicznym o uregulowanym statusie prawnym;

6. dwa lub trzy miejsca parkingowe.

Kontakt:

instytut@kurier.plus

+48 22 694 84 17

Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. W. Felczaka zatrudni nauczyciela języka węgierskiego

Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. W. Felczaka zatrudni nauczyciela języka węgierskiego

Oczekiwania:

  • Hungarysta z wykształceniem pedagogicznym lub native speaker
  • Dostępność od 1 września
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku: szkolnym gimnazjalnym i licealnym

Zadania:

  • Nauka języka węgierskiego w wybranych szkołach. Preferowane województwa Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie, Podlaskie.
  • Coroczny wyjazd na Węgry z najlepszymi uczniami (szkoła językowa)
  • Gotowość do prowadzenia zajęć pozalekcyjnych

Aplikacje można przesyłać na adres: instytut@kurier.plus

Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. W. Felczaka